Zdalna Kontrola Pompy Ciepła M-thermal na Wyciągnięcie Ręki:

Nowa aplikacja mobilna Letslink
dla instalatorów

letslink

Kontrola parametrów pracy pompy ciepła jeszcze nigdy nie była taka prosta i wygodna. Dzięki nowej aplikacji mobilnej do zdalnej kontroli pompy ciepła, będzie można monitorować system grzewczy z dowolnego miejsca na świecie. To innowacyjne narzędzie uprawnionej osobie daje bezpośredni podgląd do wszystkich ustawień urządzenia natomiast użytkownikowi końcowemu poczucie bezpieczeństwa. Możliwość zdalnej zmiany parametrów to również zwiększenie komfortu, optymalizacja pracy urządzenia a przez to oszczędność energii i mniejsze rachunki za ogrzewanie.

Jak Działa Aplikacja?

Nowa aplikacja mobilna LetsLink do zdalnej kontroli parametrów pompy ciepła Midea jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Po zainstalowaniu na smartfonie lub tablecie, instalator (osoba uprawniona) po wcześniejszym otrzymaniu od użytkownika końcowego dostępu może połączyć się z pompą ciepła i zdalnie sprawdzić wszystkie kluczowe parametry systemu grzewczego. Aplikacja oferuje interfejs instalatora, który pozwala na dostosowanie trybów ogrzewania, chłodzenia, c.w.u. oraz pozostałych dodatkowych funkcji.

Paramety
Systemu Grzewczego

Aplikacja mobilna do zdalnej kontroli pompy ciepła oferuje instalatorowi możliwość zdalnej zmiany zaawansowanych nastaw dla różnych trybów pracy systemu. Funkcje te pozwalają dostosować system grzewczy w układzie z pompą ciepła w zależności od wymagań instalacji oraz indywidualnych potrzeb oraz preferencji użytkownika.

Aplikacja LetsLink oferuje funkcję podglądu parametrów w czasie rzeczywistym. Dzięki tej funkcji instalator ma możliwość monitorować i analizować kluczowe parametry systemu grzewczego na bieżąco. Aplikacja umożliwia monitorowanie temperatur w różnych częściach układu freonowego oraz wodnego. Wartości temperatur mogą być wyświetlane w formie tabelarycznej, w postaci graficznej na schemacie blokowym urządzenia bądź wykresach.

Letslink

Zdalna aplikacja do zarządzania pompą ciepła Midea Mtermal to narzędzie, które przynosi wiele korzyści instalatorowi oraz użytkownikom w zakresie kontroli, wydajności i komfortu w domu. Ta nowoczesna technologia pozwala na zdalne zarządzanie systemem grzewczym, a także dostęp do kluczowych parametrów i funkcji. Pozwala ona na szybką kontrole, diagnozę a gdy sytuacja tego wymaga zmianę parametrów pracy pompy ciepła tak by zoptymalizować prace urządzenia.

Wyświetlanie i Analiza Kodów Błędów

Funkcja wyświetlania i analizy kodów błędów w aplikacji mobilnej jest niezwykle przydatnym narzędziem, które pozwala instalatorowi sprawdzić stan oraz diagnozować ewentualne problemy urządzenia.

Diagnoza

Aplikacja pozwala na wyświetlanie kodów błędów, które są generowane przez system pompy ciepła w przypadku awarii lub nietypowych zachowań.

Szybka Reakcja

LestLink pozwala na szybką reakcję
i uniknięcie dłuższych przestojów
w działaniu systemu grzewczego.

Opis Błędu oraz
Sugerowane Działanie

Aplikacja dostarcza opisów kodów błędów oraz sugerowanych działań naprawczych. Dzięki temu instalator, może lepiej zrozumieć, co się dzieje w systemie, i podjąć odpowiednie kroki w celu rozwiązania problemu.

Oszczędność
Czasu i Kosztów

Zdalny dostęp przyspiesza proces diagnozowania i naprawy problemu a w wielu sytuacjach pozwala uniknąć konieczności przyjazdu serwisanta na miejsce instalacji.