EKOLOGIA

Wychodząc na przeciw europejskim wymaganiom, cały typoszereg pomp ciepła Midea M-Thermal, został napełniony ekologicznym czynnikiem R32. Posiada on potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) mający wartość 675, ponadto czynnik R32 nie ma wpływu na warstwę ozonową (ODP=0). Dzięki właściwościom termodynamicznym, czynnik R32 posiada wysoką sprawność energetyczną przez co układy wymagają mniejszego ładunku czynnika, a to dodatkowo redukuje negatywny wpływ czynnika na środowisko.

UNIWERSALNOŚĆ

Midea M-Thermal to nowoczesna technologia, która oferuje komfort i bezpieczeństwo przez cały rok. Są to wysoce efektywnie energetycznie urządzenia do zastosowania na potrzeby ogrzewania, chłodzenia oraz do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Urządzenie współpracuje z systemami ogrzewania podłogowego oraz grzejnikowego. W połączeniu z klimakonwektorami, pompa ciepła realizuje proces chłodzenia pomieszczeń. Urządzenia znakomicie sprawdzają się jako zaawansowane systemy w nowych i modernizowanych budynkach, jak również w połączeniu z układami biwalentnymi ze źródłami ciepła takimi jak np. kocioł gazowy.

WYDAJNOŚĆ

Pompy ciepła Midea M-Thermal to przede wszystkim zaawansowana technologia zapewniająca trwałość poszczególnych podzespołów.

Wszystkie pompy ciepła Midea M-Thermal regulowane są inwerterowo. Możliwość precyzyjnej kontroli obrotów oznacza, że moc urządzeń jest na bieżąco dostosowywana do aktualnego zapotrzebowania.
Zastosowanie technologii inwerterowej znacząco wpływa na sprawność urządzenia oraz pozwala znacznie ograniczyć zużycie energii elektrycznej.

KOMFORT

Intuicyjny sterownik przewodowy z dużym czytelnym wyświetlaczem oraz dotykowymi przyciskami
gwarantuje łatwy odczyt oraz szybką zmianę
nastaw urządzenia. Menu sterownika w języku polskim. Aplikacja mobilna MSmart Life daje dostęp do sterowania pompą ciepła z poziomu smartfona. Użytkownik ma duży komfort, łatwość w sterowaniu urządzeniem oraz monitorowanie parametrów pracy, tak by optymalnie dostosować je do swoich oczekiwań. Czytelny interfejs aplikacji sprawia, że nastawa funkcji w zależności od preferencji nie zajmuje wiele czasu.